نشست بررسی طرح اندیشه تمدن ساز در دانشگاه آزاد اسلامی مازنداران برگزار شد

نشست بررسی روند طرح اندیشه تمدن ساز ،با همکاری مرکز هم اندیشی استادان ونخبگان دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی مازندران ، در واحد ساری برگزار شد.

به گزارش مرکز هم اندیشی استادان ونخبگان دانشگاهی در این نشست ، دکتر محمودی دبیر هم اندیشی اساتید استان ، به ارائه گزارشی از وضعیت برگزاری طرح اندیشه تمدن ساز در استان پرداخت. از نکات مهم این گزارش برگزاری 6855 نفر ساعت کار فرهنگی روی کتاب طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن مقام معظم رهبری توسط اساتید محترم استان بود.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین آقای دکتر شریفی دوست، مجری کشوری طرح اندیشه تمدن ساز با اشاره به روند برگزاری این طرح گفت: در یک سوم پایانی طرح قرار داریم و فصل ولایت این فصل دارای مباحث کاربردی  و جذاب است .

آقای دکتر شریفی دوست با اشاره به همکاری گسترده  اساتید در این طرح افزود:  اما با توجه به زحمات اساتید محترم در نظر است گواهی دانش افزایی صادر شود .

در ادامه تعدادی از اساتید محترم به اظهار نظر پرداختند . از جمله نکات مهم مطرح شده، تداوم چنین مباحث معرفتی در طول سال، تحلیل و تفسیر خروجی های طرح اندیشه تمدن ساز، اتحاد و تجمیع و همدلی اساتید بود.

در ادامه  حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا اسلامی مسئول  نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاداسلامی مازندران ضمن تقدیر و تشکر از همه همکاران مشارکت کننده در طرح  افزودند : بدلیل شرایط کرونا نشست حضوری تعطیل یا کمرنگ شد که کیفیت جلسه حضوری حاصل نشد .

 در ادامه باید سعی شود  با ایجاد نشاط و شادابی  علمی میان  استادان شاهد تداوم اینچنین طرح های باشیم

- همچنین مسئول نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان، آشنایی اساتید با قرآن و مفاهیم آن ، آشنایی با اندیشه های علمی مقام معظم رهبری که در کتاب به خوبی پرداخته شد و نیز تقویت بنیان های فکری و سیاسی و دینداری را از مزایای مهم این طرح عنوان نمودند.

کلمات کلیدی