مدیر مر کز هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاهی

نخستین اندیشکده دفاتر هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاهی 25بهمن آغاز بکار می کند.

رئیس مرکز هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاه های کشور با اعلام رونمایی از طرح تاسیس اندیشکده های مختلف توسط این مرکز در دانشگاه های مختلف افزودند، به زودی و باحضور مسولان و وزرای علوم ،بهداشت و سایر مسولان کشوری دو مجموعه از این اندیشکده ها به صورت رسمی افتتاح گردید و فعالیت های خود را آغاز خواهند نمود

 

 

نشست هم اندیشی دبیران دانشگاه های استان لرستان با مدیر مرکز هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاهی  برگزار شد .

دکتر محمد نژاد،رئیس مرکز هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاهی  ، با  تمجید از فعالیت‌های دفاتر هم‌اندیشی دانشگاه های استان لرستان تاکید نمودند: گزارشات دریافتی حاکی از این است که دانشگاه های استان لرستان از دانشگاه های فعال و پیشرو در حوزه برگزاری نشست هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاهی می باشند  که امیدواریم در راستای توسعه استان در ابعاد مختلف از ظرفیت این دفاتر استفاده گردد .

رئیس مرکز هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاه های کشور با اعلام رونمایی از طرح تاسیس اندیشکده های مختلف توسط این مرکز در دانشگاه های مختلف افزودند، به زودی و باحضور مسولان و وزرای علوم ،بهداشت و سایر مسولان کشوری دو مجموعه از این اندیشکده ها به صورت رسمی افتتاح گردید و فعالیت های خود را آغاز خواهند نمود . وی در ادامه از دانشگاه هایی که ظرفیت راه اندازی چنین اندیشکده هایی را دارند دعوت نمود تا با ایجاد اندیشکده ها ی در راستای کمک به توسعه و پیشرفت استان و منطقه خود اقدام نمایند.

حجت الاسلام والمسلمین محمد نژاد در ادامه  با  اشاره به رونمایی از سرفصل‌های جدید دانش‌افزایی افزود: سر فصل های جدید که بر اساس انتظارات و تاکید مقام معظم رهبری نیز می باشد،  انتظار می رود دفاتر هم اندیشی در برگزاری برنامه های ضیافت اندیشه  اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

در ادامه  حجت الاسلام جناب آقای حاتمی رئیس استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در استان لرستان ، با اشاره به فعالیت جدی دانشگاه‌های این استان افزودند: برای نخستین بار این دفتر از ظرفیت فرصت مطالعاتی استاد ی جهت بررسی طرح ضیافت اندیشه  مرکز  هم اندیشی دانشگاه ها استفاده نموده است.

وی با اشاره به اهتمام ویژه این دفتر به برگزاری نشست های هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاهی ادامه دادند: تمامی دفاتر هم اندیشی دانشگاه های استان به صورت منظم اقدام به برگزاری نشست های هم اندیشی نموده و و نسبت به بررسی مسایل و مشکلات منطقه و جامعه اقدام می نمایند.

به گزارش مرکز هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاهی  در ادامه خانم دکتر مردانی دبیرهم اندیشی استانی دانشگاه های استان لرستان، دکتر صالحی دبیر هم اندیشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد الیگودرز ،حجت الاسلام مویدی  مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان ،ضمن ارایه گزارشی از فعالیت های مجموعه خود خواستار توجه بیشتر مسولان و مدیران اجرایی استانی به مصوبات و نتایج نشست های هم اندیشی شدند.

کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *