برگزاری دوره دانش افزایی استادان دانشگاه پیام نور اصفهان با موضوع ارتباط جهاد تبیین و اقتصاد مقاومتی

دوره دانش افزایی استادان دانشگاه پیام نور اصفهان با موضوع ارتباط جهاد تبیین و اقتصاد مقاومتی،با تدریس مدرسین، آقایان دکتر فدایی و حیدری در تاریخ 1401/03/25 الی 1401/03/27 برگزار گردید.

در ابتدا مراسم افتتاحیه ضیافت اندیشه استادان و نخبگان دانشگاهی با حضور 30 نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه پیام نور استان اصفهان در سالن شهید مطهری ستاد استان برگزار گردید.
این مراسم با حضور و سخنرانی دکتر مختاری (رییس) و دکتر آقایی (معاون دانشگاه) و مسئول ومعاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری ،حجج اسلام حیدری و کلباسی برگزار گردید.

پس از مراسم افتتاحیه این ضیافت با برگزاری دو کلاس که به نام شهیدان سلیمانی و فخری زاده مزین شده، در سالن اجتماعات و جلسات برای دو گروه مجزا با تدریس مدرسین، آقایان دکتر فدایی و حیدری ادامه یافت.

در پایان مراسم با اقامه نماز ظهر وعصر به اتمام رسید. در روز دوم با توجه به بازدید اساتید از تخت فولاد، کلاس جناب آقای دکتر شمس با موضوع ارتباط جهاد تبیین و اقتصاد مقاومتی ساعت 10 صبح آغاز و با اقامه ی نماز جماعت ظهر و عصر به پایان رسید.
در روز سوم جلسات مطابق روز اول در دو گروه و دو کلاس مجزا با تدریس جناب آقای دکتر حیدری و دکتر فدایی از ساعت 8 تا 13 انجام پذیرفت.

کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *