اخبار ضيافت


برگزاري اولين دوره ضيافت انديشه استادان دانشگاه فرهنگيان آذربايجان شرقي

برگزاري مرحله نخست كارگاه دانش افزايي دانشگاه حضرت آيت الله العظمي بروجردي(ره) در سال 1396

برگزاري اردوي فرهنگي و تفریحی طرح ضيافت انديشه استادان دانشگاه پيام نور استان آذربايجان شرقي

برگزاري هم انديشي استادان دانشگاه پيام نور استان آذربايجان شرقي با موضوع «روشنفكري ديني»

برگزاري مراسم افتتاحیه اولین دوره طرح ضیافت اندیشه استادان دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی

برگزاری دو دوره ضيافت انديشه استادان دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

برگزاری ضيافت انديشه اساتيد آموزشکده‌های سما استان خوزستان با عنوان كارگاه دانش‌افزایی «روشنفکری دینی سطح 1» در مشهد مقدس

برگزاري دوره ضيافت انديشه استادان دانشگاه آزاد تهران جنوب با عنوان اخلاق علمي و حرفه اي سطح 2

برگزاري طرح ضيافت انديشه استادان دانشگاه آزاد اسلامي واحد اميديه در سال 1396

برگزاري هفتمين دوره ضيافت انديشه اساتيد دانشگاههاي آزاد اسلامي استان اصفهان

 


برگزاري اردوي فرهنگي و تفریحی طرح ضيافت انديشه استادان دانشگاه پيام نور استان آذربايجان شرقي

شماره خبر : ٥٢٨٨٢٣ تعداد نمایش خبر:325 تاریخ درج خبر:1396/07/24

اردوي فرهنگي و تفریحی طرح ضيافت انديشه استادان دانشگاه پيام نور استان آذربايجان شرقي روز چهارشنبه مورخ 22 شهريور 96 برگزار شد. در اين اردو كه جمعي از اساتيد به همراه خانواده‌های محترم ايشان و نيز مسئولين نهاد رهبري دانشگاه شركت نمودند. برنامه در ساعت 8 صبح از محل دانشگاه پيام نور تبريز شروع و اتوبوس حامل اساتيد به سمت جلفا و منطقه آزاد تجاري صنعتي ارس حركت كردند.

اردوي فرهنگي و تفریحی طرح ضيافت انديشه استادان دانشگاه پيام نور استان آذربايجان شرقي روز چهارشنبه مورخ 22 شهريور 96 برگزار شد.
در اين اردو كه جمعي از اساتيد به همراه خانواده‌های محترم ايشان و نيز مسئولين نهاد رهبري دانشگاه شركت نمودند. برنامه در ساعت 8 صبح از محل دانشگاه پيام نور تبريز شروع و اتوبوس حامل اساتيد به سمت جلفا و منطقه آزاد تجاري صنعتي ارس حركت كردند.

طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده اساتيد و خانواده‌های محترم به مناطق تفريحي آسياب خرابه و كليساي تاريخي سنت استپانوس رفته  و عصر همان روز به مقصد تبریز حركت كردند.
آسياب خرابه يكي از مكان‌هاي ديدني و گردشگري استان آذربايجان شرقي است كه در شهرستان جلفا و در چند كيلومتري مرز ايران با جمهوري آذربايجان واقع‌شده است. اين جاذبه گردشگري، در حدود ۲۷ كيلومتري هادی شهر و در نوار مرزي ايران و جمهوري آذربايجان در ۵ كيلومتري روستاي مينجان آباد، در حاشيه رود ارس قرارگرفته است.

همچنين، كليساي سنت استپانوس در 26 كيلومتري غرب جلفا در نزديكي رود ارس در آذربايجان غربي در محلي به نام قريه قزل وانگ صومعه قرمز در نزدیک‌ترین روستاي دره شام از دهستان ارس در كنار بخش پلدشت شهرستان ماكو واقع‌شده و يكي از زيباترين و مشهورترين كليساهاي ارمنيان در جهان كليساي استپانوس مقدس با ويژگي‌هاي معماري و تزييني بسيار است.

 


خروج