اخبار ضيافت


برگزاري اولين دوره ضيافت انديشه استادان دانشگاه فرهنگيان آذربايجان شرقي

برگزاري مرحله نخست كارگاه دانش افزايي دانشگاه حضرت آيت الله العظمي بروجردي(ره) در سال 1396

برگزاري اردوي فرهنگي و تفریحی طرح ضيافت انديشه استادان دانشگاه پيام نور استان آذربايجان شرقي

برگزاري هم انديشي استادان دانشگاه پيام نور استان آذربايجان شرقي با موضوع «روشنفكري ديني»

برگزاري مراسم افتتاحیه اولین دوره طرح ضیافت اندیشه استادان دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی

برگزاری دو دوره ضيافت انديشه استادان دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

برگزاری ضيافت انديشه اساتيد آموزشکده‌های سما استان خوزستان با عنوان كارگاه دانش‌افزایی «روشنفکری دینی سطح 1» در مشهد مقدس

برگزاري دوره ضيافت انديشه استادان دانشگاه آزاد تهران جنوب با عنوان اخلاق علمي و حرفه اي سطح 2

برگزاري طرح ضيافت انديشه استادان دانشگاه آزاد اسلامي واحد اميديه در سال 1396

برگزاري هفتمين دوره ضيافت انديشه اساتيد دانشگاههاي آزاد اسلامي استان اصفهان

 


برگزاري نشست هم‌اندیشی و پرسش و پاسخ اعضا هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشكي لرستان با رئيس دانشگاه

تعداد نمایش خبر:237 تاریخ درج خبر:1396/08/23

به همت دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري مدظله‌العالی و دفتر هم‌اندیشی استادان و نخبگان دانشگاه، نشست هم‌اندیشی باهدف پرسش و پاسخ اعضا هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشكي لرستان با دكتر ساكي رئيس دانشگاه و معاونين وي با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین هادي گراوند معاون دفتر نهاد رهبري، و خانم دكتر مرداني دبير هم‌اندیشی اساتيد، در سالن اجلاس دانشگاه علامه طباطبايي خرم‌آباد برگزار شد.

به همت دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري مدظله‌العالی  و دفتر هم‌اندیشی استادان و نخبگان دانشگاه، نشست هم‌اندیشی باهدف پرسش و پاسخ اعضا هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشكي لرستان با دكتر ساكي رئيس دانشگاه و معاونين وي با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین هادي گراوند معاون دفتر نهاد رهبري، و خانم دكتر مرداني دبير هم‌اندیشی اساتيد، در سالن اجلاس دانشگاه علامه طباطبايي خرم‌آباد برگزار شد.

در اين نشست كه به مدت 3/5 ساعت به طول انجاميد، ابتدا هرکدام از اساتيد به طرح سؤالاتی از جنبه‌های متفاوت  با رئيس دانشگاه پرداختند، سپس دكتر ساكي ضمن تسليت ايام سوگواري اباعبدالله الحسين علیه‌السلام   و پاسخ به پرسش‌های حاضرين، اظهار داشت: بالا بردن و توانمند كردن کارکنان ازلحاظ آموزشي در هرسيستمي باعث ارتقا سطح كيفيت خدمت و خدمات ارائه‌شده می‌شود .


وي با تشريح عملكرد همه‌جانبه در دانشگاه علوم پزشكي لرستان و فعالیت‌های صورت گرفته در جهت توسعه زیرساخت‌ها خاطرنشان كرد : تلاش‌های زيادي صورت گرفته تا توانسته‌ایم در اركان مختلف  دانشگاه بر اساس شاخص‌ها و استانداردهای لازم در حیطه‌های متفاوت حركت كنيم و  باکمی دقت خواهيم دانست علاوه  بر اصلاح امور طي سه سال گذشته توانسته‌ایم زیرساخت‌های مستهلك را به زیرساخت‌هایی بر اساس معيارها و استانداردهای جديد  تغيير بدهيم.


رئيس دانشگاه علوم پزشكي لرستان  در ادامه افزود: در بحث آموزش و پژوهش توانسته‌ایم منشأ حرکت‌های روبه‌جلو و موفقیت‌آمیز باشيم كه اين مهم را همواره به‌عنوان يكي از اصلی‌ترین شاخصه‌های مديريتي  دانشگاه علوم پزشكي لرستان همواره به جد مدنظر داريم.


در ادامه حاج‌آقا گراوند طي سخناني بيان داشت : هم‌اندیشی اساتيد و نشست پرسش و پاسخ در دانشگاه علوم پزشكي لرستان منشأ بركات و توفيقات بسياري خواهد بود و اين مهم باعث همدلي اساتيد ، شفاف‌سازی و همفكري در نقطه نظرات ارائه‌شده می‌گردد. در پايان اساتيد شرکت‌کننده در جلسه در خصوص مباحث مطرح‌شده به بحث و گفتگو نشستند.

 

 


خروج