اخبار ضيافت


برگزاري اولين دوره ضيافت انديشه استادان دانشگاه فرهنگيان آذربايجان شرقي

برگزاري مرحله نخست كارگاه دانش افزايي دانشگاه حضرت آيت الله العظمي بروجردي(ره) در سال 1396

برگزاري اردوي فرهنگي و تفریحی طرح ضيافت انديشه استادان دانشگاه پيام نور استان آذربايجان شرقي

برگزاري هم انديشي استادان دانشگاه پيام نور استان آذربايجان شرقي با موضوع «روشنفكري ديني»

برگزاري مراسم افتتاحیه اولین دوره طرح ضیافت اندیشه استادان دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی

برگزاری دو دوره ضيافت انديشه استادان دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

برگزاری ضيافت انديشه اساتيد آموزشکده‌های سما استان خوزستان با عنوان كارگاه دانش‌افزایی «روشنفکری دینی سطح 1» در مشهد مقدس

برگزاري دوره ضيافت انديشه استادان دانشگاه آزاد تهران جنوب با عنوان اخلاق علمي و حرفه اي سطح 2

برگزاري طرح ضيافت انديشه استادان دانشگاه آزاد اسلامي واحد اميديه در سال 1396

برگزاري هفتمين دوره ضيافت انديشه اساتيد دانشگاههاي آزاد اسلامي استان اصفهان

 


ديدار استادان و مسئولين دفتر نهاد رهبري دانشگاه پيام نور استان آذربایجان شرقی با خانواده شهيد مدافع حرم صادق عدالت اكبري

تعداد نمایش خبر:127 تاریخ درج خبر:1396/07/15

به گزارش دفتر هم‌اندیشی دفتر نهاد رهبري دانشگاه پيام نور استان آذربایجان شرقی، روز سه‌شنبه مورخ 96/6/14 ساعت 16:30 جمعي از اساتيد، هیئت‌رئیسه دانشگاه و اعضاي دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در خانه پدري شهيد مدافع حرم صادق عدالت اكبري حضور يافته و ضمن ديدار با خانواده اين شهيد، با آرمان‌های شهدا و امام امت تجديد ميثاق نمودند.

به گزارش دفتر هم‌اندیشی دفتر نهاد رهبري دانشگاه پيام نور استان آذربایجان شرقی، روز سه‌شنبه مورخ 96/6/14 ساعت 16:30 جمعي از اساتيد، هیئت‌رئیسه دانشگاه و اعضاي دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در خانه پدري شهيد مدافع حرم صادق عدالت اكبري حضور يافته و ضمن ديدار با خانواده اين شهيد، با آرمان‌های شهدا و امام امت تجديد ميثاق نمودند.

دكتر معصومي رئيس دانشگاه پيام نور استان ضمن قدرداني از مقام والاي شهداي مدافع حرم بخصوص شهيد صادق عدالت اكبري و قدرداني از خانواده شهيد به بيان اهميت و ارزشِ كارِ مدافعان حرم پرداختند.
در ادامه حاج‌آقا قشلاقي معاون دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در استان آذربايجان شرقي با قدرداني و تشكر از خانواده شهيد، خواستار بيان و تشريح سيره عملي و اخلاق و روحيات شهيد صادق شدند.

جناب آقاي غفوري دايي شهيد و از يادگاران دفاع مقدس با تبیین وضعيت كنوني جامعه و منطقه به مقام والاي شهداي مدافع حرم اشاره‌کرده و افزود:
صادق روابط عمومي بالايي با جوانان داشت و به خاطر اينكه در عرصه‌های مختلف فعاليت داشت، در ورزش، داوري، مداحي و .. باعث شده بود كه تعلق زيادي با جوانان و اطرافيان داشته باشد، به همين خاطر شهادتش تأثیر زيادي بر جوانان گذاشت.

در ادامه مادر شهيد با اشاره به خصوصيات والاي صادق بيان كردند كه حضرت امام خامنه‌ای در مورد اساتيد فرموده‌اند: اساتيد، فرماندهان جنگ نرم هستند. ايشان در ادامه افزودند كه در جنگ سخت، دشمن، جبهه و سنگر مشخص است ولي در جنگ نرم، نه دشمن نه جبهه و نه مرز و هیچ‌چیزی مشخص نيست و كار بسي دشوار شده است پس می‌تواند خانه‌ها و ادارات ما، جبهه‌های جنگ نرم باشد و ما از فرماندهان جنگ نرم انتظار داريم كه فعالانه به تربيت فرزندان پاك اين مرزوبوم بپردازند.

صادق عدالت اكبري پانزدهمين رادمرد از آذربايجان شرقي است كه در سال‌های آرامش وطن، جواني وزندگی‌اش را فداي حريم الهي ‌آل الله كرد و در وصیت‌نامه خود چنين نوشت: سلام مرا به رهبرم امام خامنه‌ای برسانيد و به ايشان بگوييد از ايشان شرمنده‌ام چون يك جان بيشتر نداشتم تا درراه دفاع از حريم اسلام و انقلاب تقديم نمايم.
لازم به توضيح است كه شهيد صادق عدالت اكبري متولد در سال 1368 در تبريز متولد و در تاريخ 95/2/4 هم‌زمان با سالروز وفات حضرت زينب(س) در جنوب غرب حلب سوريه به فيض عظماي شهادت نائل شد.

 


خروج