بیانیه جمعی از اساتید دانشگاه ها در پی شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی

جنایتکاران پلید باید بدانند با شهادت این سردار فداکار و جان برکف، خط جهاد و مقاومت با انگیزه ای مضاعف ادامه خواهد یافت و درخت مقاومت هر روز شکوفاتر و بالنده تر از گذشته خواهد شد.
١٣٩٨/١٠/١٥ - تعداد نظرات: ٠

چرا سردار سلیمانی محبوب دلها بود؟

إِنَّ الَّذِينَ آمَنُوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحاتِ سَيَجْعَلُ لَهُمُ الرَّحْمنُ وُدًّا «سوره مریم 96» همانا كسانى كه ايمان آورده و كارهاى شايسته انجام داده‌اند به زودى خداى رحمان براى آنان محبّتى (در دلها) قرار مى‌دهد.
١٣٩٨/١٠/١٤ - تعداد نظرات: ٠
حجت الاسلام و المسلمین دکتر عیسی‌زاده، در نشست شورای استانی و ششمين نشست دبيران هم‌انديشي استاني:
قدرت جريان‌سازي هم‌انديشي در تبديل يك موضوع به گفتمان‌ در فضاي دانشگاه‌ها در جوامع ديگر كمتر پيدا مي‌شود، چون در بستر علمي و توسط كساني انجام مي‌شود كه سلسله جنبان جريان علمي دانشگاه هستند.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر عیسی‌زاده معاون آموزشی و پژوهشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در خصوص چشم انداز معاونت مبنی بر تربیت دینی در تراز انقلاب اسلامی عنوان کرد که دغدغه ما این است که در کسوت مربی و استاد در تربیت نسل جوان انشاا... موفق باشیم.
١٣٩٨/٠٩/٠٦ - تعداد نظرات: ٠

برگزاری ششمین همایش دبیران استانی هم اندیشی دانشگاههای کشور در دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد

ششمین نشست دبیران هم اندیشی استانی در تاریخ 30 آذرماه و 1 آذرماه 1398 در دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد(با حضور حجت الاسلام والسملمین آقای دکتر عیسی زاده، معاون محترم آموزشی، پژوهشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها و حجت الاسلام و المسلمین آقای دکتر ساداتی نژاد رئیس محترم مرکز هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاهی) برگزار گردید.
١٣٩٨/٠٩/٠٣ - تعداد نظرات: ٠

نشست هم‌اندیشی اساتید دانشگاه بوعلي سينا همدان با موضوع «دموکراسی و حق سرنوشت از دیدگاه اسلام و غرب»

حجت الاسلام حسینی عضو هیات علمی دانشگاه در نشست هم‌اندیشی اساتید با موضوع «دموکراسی و حق سرنوشت از دیدگاه اسلام و غرب» که در سالن همایش‌های فجر برگزار شد، گفت: دموکراسی تعریف‌های متفاوتی دارد اما یک تغریف شابع برای آن حاکمیت مردم برای مردم و‌ توسط مردم است‌ و‌ این معنا در اعلامیه حقوق بشر ماده ۲۱ بند ۳ به صراحت آمده است.
١٣٩٨/٠٧/٣٠ - تعداد نظرات: ٠

سومین جلسه هم اندیشی اساتید دانشگاه علوم پزشكي زاهدان با موضوع «اخلاق اسلامی»

سومین جلسه هم اندیشی اساتید دانشگاه در سال جاری در روز جمعه 98/7/12 با شرکت 39 نفر از اساتید در محل دفتر نهاد رهبری و با موضوع اخلاق و تدریس حضرت حجت الاسلام و المسلمین آقای دکتر مرتضی آقا تهرانی برگزار گردید.
١٣٩٨/٠٧/٣٠ - تعداد نظرات: ٠

شرکت اعضا هیات علمی دانشگاه علوم پزشكي زاهدان در راهپیمایی عظیم اربعین

شرکت اعضا هیات علمی دانشگاه در راهپیمایی عظیم اربعین فراخوانی از طرف دفتر نهاد رهبری در دانشگاه صورت گرفت که در زمان تعیین شده 11 نفر از اساتید مرد دانشگاه آمادگی خود را جهت شرکت در راهپیمایی اربعین اعلام نمودند.
١٣٩٨/٠٧/٣٠ - تعداد نظرات: ٠

«تبیین نقش و جایگاه بانوان در دفاع مقدس» موضوع نشست هم‌انديشي استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

نشست هم‌انديشي استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه، در مورخه 1398/07/07 در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه با حضور سرکار خانم نجمه کرمی، معاونت فرهنگی حوزه علمیه حضرت زهرا برگزار گردید.
١٣٩٨/٠٧/٢٤ - تعداد نظرات: ٠

نشست هم‌انديشي استادان دانشگاه آزاد اسلامي واحد كازرون با موضوع «راهبردهاي توسعه فرهنگ عفاف و حجاب»

حجت‌الاسلام محمدجواد جلالي صبح امروز در نشست هم‌انديشي با موضوع راهبردهاي توسعه فرهنگ عفاف و حجاب كه با حضور جمعي از استادان در سالن كنفرانس دانشگاه آزاد اسلامي واحد كازرون برگزار شد، اظهار كرد: «پديده بدحجابي استحكام خانواده‌ها را سست و نابود و امنيت جامعه را تهديد مي‌كند.»
١٣٩٨/٠٧/٢٤ - تعداد نظرات: ٠

نشست هم اندیشی، استادان دانشگاه آزاد اسلامي كازرون با عنوان «راه كارهاي پيشگيري از بزه كاري»

دفتر هم انديشي استادان دانشگاه آزاد اسلامي كازرون به منظور بحث وتبادل نظر در مورد راه كارهاي پيشگيري از بزه كاري اقدام به برگزاري نشست هم انديشي با مسئولين ارشد دادگستري نمود
١٣٩٨/٠٧/٢٤ - تعداد نظرات: ٠

نشست «سياست گذاري هماهنگ در حکمراني آب» در دانشگاه تبريز

مسئله آب بيش و پيش از اينکه مسئله‌اي ناشي از کميابي آب باشد، ناشي از ضعف در نظام سياست‌گذاري و تصميم‌گيري است.
١٣٩٨/٠٧/٢٤ - تعداد نظرات: ٠

برگزاری نشست و گفتگوی علمی «مطالعات اسلامی در آلمان و تحولات اخیر و برخی نظریه‎های جدید» در دانشگاه ايلام

با هماهنگی و برنامه ریزی دفتر هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاه ایلام نشست و گفتگوی علمی «مطالعات اسلامی در آلمان و تحولات اخیر و برخی نظریه‎های جدید» با سخنرانی دکتر حیدر شادی پژوهشگر مدرسه عالی فلسفه و الهیات سَنت گِئورکن در شهر فرانکفوت آلمان، صبح روز دوشنبه 20/3/98 با حضور دکتر سراج رئیس دانشکده الهیات و معارف اسلامی، دکتر حسن پور مدیر گروه فلسفه و کلام اسلامی، اساتید، دانشجویان و علاقمندان در محل سالن فرزانگان برگزار گردید.
١٣٩٨/٠٧/١٦ - تعداد نظرات: ٠

نشست هم انديشي نخبگان دانشگاه علامه طباطبايي با موضوع «نقش دانشگاهيان در تبيين و تحقق بيانيه گام دوم انقلاب»

در تاريخ 98/3/30 نشست هم انديشي نخبگان دانشگاه علامه طباطبايي با موضوع «نقش دانشگاهيان در تبيين و تحقق بيانيه گام دوم انقلاب» به همت نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه علامه طباطبائيره و با حضور فعالان دانشجويي و نماينده بسيج اساتيد دانشگاه در محل سالن اجتماعات دفتر مركزي نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاهها برگزار گرديد.
١٣٩٨/٠٧/١٦ - تعداد نظرات: ٠

برگزاری مرحله دوم مسابقات قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی واحد يزد

مرحله دوم مسابقات قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی واحد يزد با حضور 10 نفر از دانشجویان برگزار شد.
١٣٩٨/٠٧/١٤ - تعداد نظرات: ٠

برگزاری نشست «چهل سال اقتدار چهل سال افتخار» در دانشگاه علوم پزشکی کاشان

نشست چهل سال افتخار، چهل سال اقتدار با حضور رئيس دانشگاه، مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه، معاون فرهنگي و دانشجويي، مشاور امور بانوان و جمعي از اساتيد روز سه شنبه 97/10/18 در آمفي تئاتر دانشكده دندانپزشكي و با همكاري امور بانوان دانشگاه برگزار شد.
١٣٩٨/٠٧/١٤ - تعداد نظرات: ٠

برگزاری مسابقه دوچرخه سواري به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس، توسط علوم پزشكي بيرجند

به گزارش كميته ورزش كاركنان،ودفتر هم انديشي اساتيد مسابقه دوچرخه سواري ويژه كاركنان و اعضا هيأت علمي و فرزندان در روز جمعه مورخ ۵ مهرماه از ميدان آويني زعفرانيه برگزار شد.
١٣٩٨/٠٧/٠٩ - تعداد نظرات: ٠

برقراری موكب درماني دركاظمين به همت دانشگاه علوم پزشكي بيرجند و جمعي از ساير سازمان ها و ادارات استان

نحوه مشاركت و جمع آوري كمك هاي نقدي و غير نقدي محبين اهل بيت و حضرت اباعبدالله الحسين(ع) جهت برپايي موكب ‏بهداشتي درماني در كاظمين اعلام شد.‏
١٣٩٨/٠٧/٠٩ - تعداد نظرات: ٠

برگزاری همایش مدرسین متخب دوره های دانش افزایی

همایش مدرسین متخب دوره های دانش افزایی با حضور بیش از 40 نفر از مدرسین دوره های دانش افزایی و با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین رستمی و حجت الاسلام و المسلمین عیسی زاده در تاریخ 23/03/98 در دانشگاه معارف اسلامی قم برگزار شد.
١٣٩٨/٠٣/٢٦ - تعداد نظرات: ٠
معاونت پژوهش حوزه‌های علمیه برگزار می‌کند
فراخوان بیست ویکمین همایش کتاب سال حوزه

http://hamandishi.nahad.ir/index.jsp?fkeyid=&siteid=742&fkeyid=&siteid=742&pageid=78154&newsview=551550
١٣٩٨/٠١/١٩ - تعداد نظرات: ٠

برگزاری اردوی علمی آموزشی و فرهنگی اساتید دانشگاه آزاد اسلامی ساری و بازدید از بندر امیرآباد، شرکت صدرا و نیروگاه برق شهید سلیمی

اردوی علمی و فرهنگی به مناسبت چهلمین جشن انقلاب اسلامی و آشنایی اساتید با دستاوردهای انقلاب ، با حضور حجه الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر حسینی مسئول محترم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری ، حجه الاسلام جناب آقای غفاری معاون محترم نهاد رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و جناب آقای دکتر صالحی رییس دبیرخانه هیات امنا دانشگاه آزاد اسلامی استان و جمعی از اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی مازندران از شهرهای ساری، بابل ، بهشهر و نکا روز یکشنبه مورخ 97/11/7 ساعت 8 صبح تا ساعت 16 در نیروگاه شهید سلیمی نکا و بندر امیر آباد بهشهر برگزار گردید.
١٣٩٧/١٢/٠٨ - تعداد نظرات: ٠

گفتمان چهل سالگي انقلاب اسلامي؛ عنوان نشست هم اندیشی استادان دانشگاه علوم پزشكي بيرجند

دكتر محمدرضا ميري با اظهار اينكه افول نسبي ارزش‌هاي اسلامي در نسل جديد و كمرنگ شدن فضايل وكمالات اخلاقي در دهه اخير،‌ دغدغه‌اي است كه نمي‌توان از ديده پنهان داشت اضافه كرد: ارزش‌هاي انقلاب اسلامي در دو نسل قبلي به بركت اقتدار معنوي و انفاس قدسي حضرت امام خمينيره و تأثير فضاي روحاني و ملكوتي دفاع مقدس در دو دهه‌ي انقلاب سير صعودي داشت. نگراني و دغدغه‌هاي كنوني نسبت به نسل سوم، به دليل كمرنگ شدن ارزش‌ها و احيانا جايگزيني برخي ضدارزش‌ها به عنوان ارزش در جامعه است.
١٣٩٧/١١/٢٨ - تعداد نظرات: ٠

نشست تخصصي هم انديشي استادان دانشگاه آزاد اهواز با عنوان «گياهان تراريخته؛ فرصتها و تهديدها»

گياهان تراريخته فرصتهايي همچون افزيش توليد غذا براي جمعيت بشري ، كاهش مصرف آفت كشها و كاهش مصرف سموم علف كش را ايجاد كرده اند كه ميتواند بر سلامت و امنيت غذايي انسان موثر باشد و از طرف ديگر تهديد ثابت شده علمي در كوتاه مدت يا بلند مدت براي اين گياهان در حشرات ، حيوانات و انسان گزارش نشده است.
١٣٩٧/١١/٢٨ - تعداد نظرات: ٠

برگزاری چهارمین همایش مردم سالاری دینی

http://hamandishi.nahad.ir/index.jsp?fkeyid=&siteid=742&fkeyid=&siteid=742&pageid=78153&newsview=549599
١٣٩٧/١١/١٦ - تعداد نظرات: ٠

برگزاری نشست «اخلاق در آموزش» با حضور اساتید دانشگاه علوم پزشكي لرستان

به همت دفتر هم انديشي اساتيد دانشگاه علوم پزشكي لرستان، نشستي با عنوان اخلاق در آموزش با محوريت ارتباط موثر استاد و دانشجو براي اعضاي هيئت علمي آن دانشگاه در تاريخ 25 دي ماه 97 برگزار گرديد.
١٣٩٧/١١/٠٩ - تعداد نظرات: ٠

برگزاري كارگاه رسالت انسان و دانشگاهيان در دانشگاه محقق اردبيلي

بنا بر گزارش دفتر هم انديشي استادان، كارگاه انسان و رسالت دانشگاهيان در تاريخ 97/10/17 در دانشكده فني دانشگاه محقق اردبيلي برگزار شد.
١٣٩٧/١١/٠٧ - تعداد نظرات: ٠

برگزاری جلسه هم انديشي اساتید دانشگاه صنعتی شیراز با عنوان سبك زندگي تربيت كودك

جلسه هم انديشي اساتيد دانشگاه صنعتي شيراز در تاريخ 97/9/5 با موضوع "سبک زندگی تربیت کودک" با حضور حجت الاسلام دکتر جمشیدی برگزار گرديد.
١٣٩٧/١٠/٣٠ - تعداد نظرات: ٠

هم اندیشی استادان دانشگاه ها و حوزه های علمیه ساری به مناسبت هفته وحدت حوزه و دانشگاه

نشست هم اندیشی علمی و فرهنگی استادان دانشگاه ها و حوزه های علمیه ساری به مناسبت هفته وحدت حوزه و دانشگاه و گرامیداشت شهادت آیت الله مفتح با حضور و سخنرانی حضرت آیت الله طبرسی نماینده محترم ولی فقیه، در حوزه علمیه امام علی(ع) ساری در تاریخ 26/9/97برگزار شد.
١٣٩٧/١٠/١٢ - تعداد نظرات: ٠

برگزاری هفدهمین همایش دبیران هم اندیشی دانشگاه های سراسر کشور

http://hamandishi.nahad.ir/index.jsp?fkeyid=&siteid=742&fkeyid=&siteid=742&pageid=78154&newsview=547422
١٣٩٧/١٠/٠١ - تعداد نظرات: ٠

راهکارهای اجرایی در جهت کمک به شکل گیری و پرورش هویت اسلامی ایرانی دانشجویان، در هم اندیش استادان دانشگاه سیستان و بلوچستان

جلسه نشست هم اندیشی اساتید دانشگاه سیستان وبلوچستان در مورخ 97/9/10 با موضوع «راهکارهای اجرایی در جهت کمک به شکل گیری و پرورش هویت اسلامی ایرانی دانشجویان» در دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار گردید.
١٣٩٧/٠٩/٢٨ - تعداد نظرات: ٠

نشست صمیمانه مسئول نهاد رهبری در دانشگاه با اساتید اهل سنت دانشگاه پیرامون مشکلات ودغدغه های ایشان

http://hamandishi.nahad.ir/index.jsp?fkeyid=&siteid=742&fkeyid=&siteid=742&pageid=78153&newsview=547346
١٣٩٧/٠٩/٢٨ - تعداد نظرات: ٠

برگزاری کارگاه هم اندیشی اساتید دانشگاه پیام نور استان سمنان، تحت عنوان «تکنولوژی پژوهش»

در راستای دانش افزایی اعضای محترم هیت علمی دانشگاه پیام نور استان سمنان نشست و کارگاه هم اندیشی تحت عنوان تکنولوژی پژوهش با همکاری بسیج اساتید دانشگاه پیام نور استان سمنان در مرکز سمنان برگزار گردید.
١٣٩٧/٠٩/٢٨ - تعداد نظرات: ٠

راهکارها و چالش‌های تولید ثروت در دانشگاه آزاد اسلامی؛ عنوان نشست هم اندیشی اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماهشهر

نشست هم اندیشی اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماهشهر در روز چهارشنبه 14 آذر 97 رأس ساعت 19 و با حضور دکتر پژمان شعبانی سرپرست واحد ماهشهر، دکتر علیرضا شکوه‌فر دبیر هم اندیشی واحد اهواز و جمعی از اعضای هیات علمی واحد ماهشهر با موضوع راهکارها و چالش‌های تولید ثروت در دانشگاه آزاد اسلامی در سالن جلسات حوزه ریاست واحد ماهشهر برگزار شد.
١٣٩٧/٠٩/٢٨ - تعداد نظرات: ٠

هفدهمین همایش دبیران هم اندیشی دانشگاه های سراسر کشور

http://hamandishi.nahad.ir/index.jsp?fkeyid=&siteid=742&fkeyid=&siteid=742&pageid=78154&newsview=547328
١٣٩٧/٠٩/٢٨ - تعداد نظرات: ٠

برگزاري جلسه هم انديشي استادان دانشگاه پيام نور مركزي با عنوان «مباني و شاخص هاي انقلابي گري با رويكرد سخن "من انقلابي ام"»

جلسه هم انديشي استادان دانشگاه پيام نور مركزي با عنوان «مباني و شاخص هاي انقلابي گري با رويكرد سخن "من انقلابي ام"»، با حضور پژوهشگر تاريخ اسلام، حجت الاسلام دكتر سيد حميد روحاني، رئيس بنياد تاريخ پژوهشي و دانشنامه انقلاب اسلامي، در مورخه دوشنبه 96/11/16 به مناسبت ايام دهه مبارك فجر، در سازمان مركزي دانشگاه پيام نور برگزار گرديد.
١٣٩٦/١١/٢٤ - تعداد نظرات: ٠

برگزاری نشست علمی هم اندیشی استادان دانشگاه آزاد اسلامی کازرون با موضوع «سیاستها وبرنامه های از بین بردن ویا کاهش آسیب های اجتماعی»

دفتر هم اندیشی دانشگاه آزاد اسلامی کازرون به منظور تبادل نظر واستفاده از دیدگاه های استادان، اقدام به برگزاری نشست علمی هم اندیشی استادان با موضوع سیاستها وبرنامه های از بین بردن ویا کاهش آسیب های اجتماعی با حضور مدیرکل اجتماعی وفرهنگی استانداری فارس جناب آقای دکتر سید علی محمد موسوی وفرماندار کازرون جناب آقای علوی وروسای دانشگاه های کازرون و حضور گسترده استادان نمود.
١٣٩٦/٠٨/٢٧ - تعداد نظرات: ٠

ديدار جمعي از اساتيد بسيجي و اعضاي شوراي هم انديشي دانشگاه فرهنگيان با خانواده شهيد مدافع حرم، حاج ذاكر حيدري

روز يكشنبه 16 مهر 96 جمعي از اساتيد بسيجي و اعضاي شوراي هم انديشي دانشگاه فرهنگيان به مناسبت گراميداشت هفته دفاع مقدس با خانواده شهيد مدافع حرم سردار شهيد حاج ذاكر حيدري در شهر تبريز ديدار نمودند.
١٣٩٦/٠٨/٢٣ - تعداد نظرات: ٠

برگزاري نشست هم‌اندیشی و پرسش و پاسخ اعضا هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشكي لرستان با رئيس دانشگاه

به همت دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري مدظله‌العالی و دفتر هم‌اندیشی استادان و نخبگان دانشگاه، نشست هم‌اندیشی باهدف پرسش و پاسخ اعضا هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشكي لرستان با دكتر ساكي رئيس دانشگاه و معاونين وي با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین هادي گراوند معاون دفتر نهاد رهبري، و خانم دكتر مرداني دبير هم‌اندیشی اساتيد، در سالن اجلاس دانشگاه علامه طباطبايي خرم‌آباد برگزار شد.
١٣٩٦/٠٨/٢٣ - تعداد نظرات: ٠

برگزاري هم‌اندیشی استادان دانشگاه علم و فناوری مازندران با عنوان «درس‌ها و پیام‌های عاشورا»

در اين جلسه، بعد از تلاوت آياتي چند از کلام‌الله مجيد، جناب آقاي دكتر حمزه خان پور دبير مركز هم‌اندیشی اساتيد به بيان توضيحاتي پيرامون جلسه نشست هم‌اندیشی اساتيد و اهداف برگزاري اين نشست‌ها پرداختند.
١٣٩٦/٠٨/٢٢ - تعداد نظرات: ٠

برگزاري دو نشست هم‌اندیشی در حاشيه دوره ضيافت انديشه دانشگاه علوم پزشكي لرستان

در راستاي برگزاري دوره معرفت افزايي اساتيد در تابستان 96 و به‌منظور ايجاد فضاي همدلي و صميميت و آشنايي هر چه بيشتر خانواده‌های اساتيد با همديگر و همین‌طور رفع خستگي اعضاي هیئت‌علمی در طول سال تحصيلي، دفتر هم‌اندیشی اساتيد اقدام به برگزاري سفر زيارتي سياحتي مشهد مقدس به مدت 4 روز نمود.
١٣٩٦/٠٨/٢٢ - تعداد نظرات: ٠

نشست هم‌اندیشی استادان دانشگاه آزاد اسلامی کازرون با عنوان «راه‌کارهای پیشگیری از بزهکاری»

به‌منظور هم‌اندیشی در مورد یکی از آسیب‌های جامعه یعنی بزه و بزه‌کاری، دفتر هم‌اندیشی استادان دانشگاه آزاد اسلامی کازرون اقدام به برگزاری نشست هم‌اندیشی استادان با حضور ریاست محترم دادگستری جناب آقای سید ابراهیم موسوی و دادستان دادگستری حضرت حجت‌الاسلام‌والمسلمین جناب آقای لطفی با موضوع راه‌کارهای پیشگیری از بزه نمود.
١٣٩٦/٠٨/١٠ - تعداد نظرات: ٠

برگزاري مراسم نمايش تعزيه اي به همت هيئت مذهبي «ولايت عشق» وابسته به دفتر هم انديشي موسسه آموزش عالي ارم

به همت هيئت مذهبي ولايت عشق وابسته به دفتر هم انديشي موسسه آموزش عالي ارم و آقاي دكتر بنيادي يكي از اساتيد دانشگاه، نمايش تعزيه اي هنگامه اي كه آسمان شكافت روز پنج شنبه مورخ 13 مهر 1396 در صحن موسسه آموزش عالي ارم با حضور جمع كثيري از دانشجويان و اساتيد رشته هاي مختلف به ويژه رشته هاي هنر برگزار گرديد.
١٣٩٦/٠٨/٠٩ - تعداد نظرات: ٠

برگزاري نشست هم‌اندیشی استادان و نخبگان دانشگاه‌های استان گیلان

نشست هم‌اندیشی استادان و نخبگان دانشگاههای استان گیلان برگزار شد .در این نشست هم‌اندیشی که روز پنجشنبه 27 آبان ماه با حضور بیش از 100 نفر از استادان و مسئولان دانشگاههای استان گیلان برگزار شد.
١٣٩٦/٠٨/٠٣ - تعداد نظرات: ٠

برگزاري دوره ضيافت انديشه اساتيد دانشگاه آزاد اسلامي واحد بيرجند با موضوع غرب‌شناسی

دوره ضيافت انديشه اساتيد دانشگاه آزاد اسلامي واحد بيرجند در تابستان 96 با موضوع غرب‌شناسی و با حضور استاد دكتر عبدالله نصري استاد دانشگاه علامه طباطبايي در روزهاي 19 و 20 شهريور برگزار شد. در اين دوره دوروزه 23 نفر از اعضاي هیئت‌علمی تمام‌وقت حضور داشتند.
١٣٩٦/٠٨/٠٢ - تعداد نظرات: ٠

برگزاري هيئت مذهبي اساتيد دانشگاه علوم پزشكي لرستان

در راستاي ترويج و توسعه فرهنگ ديني در جامعه اساتيد دانشگاه علوم پزشكي لرستان و باهدف بسترسازی براي تحقق و اشاعه ارزش‌های اسلامي و ارتقاي معارف مذهبي استادان و خانواده‌های ايشان، هيئت مذهبي اساتيد تشكيل شد.
١٣٩٦/٠٨/٠٢ - تعداد نظرات: ٠

بازديد علمي و صنعتي استادان دانشگاه پيام نور استان آذربايجان شرقي از گروه صنعتي آميكو

بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده و هماهنگی‌های به‌عمل‌آمده با گروه صنعتي آميكو، روز چهارشنبه مورخ 22 شهريور 96 اساتيد و خانواده‌های ايشان در كارخانه دانش‌بنیان آميكو حضور يافته و ضمن بازديد از خطوط توليد آن با ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها و محصولات آن شركت آشنا شدند.
١٣٩٦/٠٨/٠٢ - تعداد نظرات: ٠

ديدار جمعي از اساتيد دانشگاه پيام نور استان آذربايجانشرقي با امام جمعه محترم شهرستان جلفا و هاديشهر

بر اساس برنامه ريزي هاي انجام شده، ساعت 11 روز چهارشنبه مورخ 96/6/22 جمعي از اساتيد دانشگاه پيام نور استان آذربايجانشرقي و خانواده هاي محترم جهت ديدار با امام جمعه محترم شهرستان جلفا و هاديشهر حضرت حجت السلام و المسلمين حاج آقا انتظاري در هادي شهر و بيت ايشان حضور يافته و از صحبت ها و توصيه هاي ايشان بهره مند شدند.
١٣٩٦/٠٧/٢٥ - تعداد نظرات: ٠

برگزاري نشست هم انديشي استادان دانشگاه آزاد قزوين با عنوان «بازخواني امر به معروف و نهي از منكر»

نشست هم‌اندیشی استادان دانشگاه آزاد قزوين با عنوان «بازخواني امربه‌معروف و نهي از منكر» در مورخه 96/7/5 با حضور 36 نفر از استادان اين دانشگاه برگزار شد.
١٣٩٦/٠٧/٢٣ - تعداد نظرات: ٠

ديدار مسئولين و استادان دانشگاه پيام نور استان آذربایجان شرقی با جانباز هشت سال دفاع مقدس آقاي سيد نورالدين عافي

طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده از سوي دفتر هم‌اندیشی نهاد رهبري، روز يكشنبه مورخ 69/6/19 ساعت 16:30 جمعي از اساتيد دانشگاه پيام نور استان آذربایجان شرقی به همراه مسئولين دانشگاه و اعضاي دفتر نهاد رهبري با سید نورالدین عافي از يادگاران هشت سال دفاع مقدس و جانباز 70% جنگ تحميلي ديدار كردند. ايشان نويسنده كتاب پر تيراژ نورالدين پسر ايران از کتاب‌های حوزه دفاع مقدس می‌باشد. در ابتداي اين ديدار مسئول محترم نهاد، رئيس دانشگاه و آقاي عافي صحبت‌هایی به شرح زير بيان نمودند.
١٣٩٦/٠٧/٢٣ - تعداد نظرات: ٠

مراسم عطرافشانی مزار شهداي گمنام شهر ايلام توسط اساتيد و كاركنان دانشگاه آزاد اسلامي واحد ايلام در گراميداشت هفته دفاع مقدس

به مناسبت گراميداشت هفته دفاع مقدس رئيس دانشگاه آزاد اسلامي ايلام ، مسئول نهاد رهبري در دانشگاه‌هاي آزاد اسلامي استان ايلام ، معاونين و مديران دانشگاه ، جمعي از اساتيد ، كاركنان و دانشجويان بسيجي در تاريخ اول مهر 96 با حضور در مزار شهداي گمنام شهر ايلام و قرائت فاتحه ، نثار گل و عطرافشاني قبور منور شهدا با آرمان‌هاي بلند شهدا و امام شهدا تجديد بيعت كردند.
١٣٩٦/٠٧/٢٣ - تعداد نظرات: ٠

«نقش سلفي گري در رويدادهاي و تنش هاي منطفه و جهان»؛ عنوان نشست هم انديشي اساتيد بسيجي دانشگاه آزاد اسلامي ايلام

نشست «نقش وهابيت و سلفي گري در رويدادهاي گذشته و تنش هاي پيش رو در منطفه و جهان به خصوص در كردستان عراق»، با حضور حجت الاسلام والمسلمين عباسي مسئول حوزه نمايندگي ولي فقيه در سپاه اميرالمومنين عليه السلام استان ايلام، درمورخ ۵ مهر 13۹۶ در سالن جلسات دانشگاه آزاد اسلامي ايلام برگزار گرديد.
١٣٩٦/٠٧/٢٣ - تعداد نظرات: ٠

2 3 4 صفحه بعدی >>