مركز هم انديشي استادان و نخبگان دانشگاهي


اخبار
سه شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٦
 

ديدار استادان دانشگاه آزاد اسلامي كازرون با خانواده شهيد عبدالله اسكندري از شهداي دفاع مقدس

دفتر هم‌اندیشی دانشگاه آزاد اسلامي كازرون به‌منظور قدرشناسی از شهدا و خانواده آنان و زنده نگه‌داشتن ياد و خاطره شهيدان و الگو گيري استادان از شهداي جنگ تحميلي در تاريخ 8 شهريورماه 96 اقدام به ديدار از خانواده شهيد عبدالله اسكندري نمود در آغاز اين ديدار دكتر عارف در سخنان كوتاهي گفتند : ما مديون شهدا هستيم و باد فرهنگ جهاد و شهادت در جامع زنده نگه‌داریم و ملتي كه شهادت دارد اسارت ندارد.
١٣٩٦/٠٦/١٢ - تعداد نظرات: ٠

برگزاري نشست هم‌اندیشی استادان دانشگاه علوم و فنون بابل با عنوان «چالش‌های پيشرو در دانشگاه‌های غیرانتفاعی»

جلسه هم‌اندیشی اعضای محترم هیئت‌علمی دانشگاه با عضو محترم مجمع تشخيص مصلحت نظام جناب دكتر دانش جعفري ، هیئت محترم رئيسه و هیئت محترم مؤسس در نمازخانه دانشگاه، همراه با قرائت زيارت عاشورا و صرف صبحانه برگزار شد.
١٣٩٦/٠٦/٠٦ - تعداد نظرات: ٠

بازديد استادان دانشگاه آزاد اسلامي كازرون از شركت هاي تبديلي وتوليدي صنعتي

دفتر هم انديشي استادان دانشگاه آزاد اسلامي كازرون به منظور ارتقاء آگاهي استادان نسبت به شركت هاي تبديلي وتوليدي صنعتي اقدام به بازديد از : 1- شركت ليان شيمي فارس توليد كننده اسيد فسفريك 2- شركت فراورده هاي درختي چنار چشمه 3-شركت شيرانه گستر شهر سبز در تاريخ 30 مردادماه 1396 نمود در اين بازديد مديران شركتها مطالبي نسبت به نحوه وكيفيت توليدات شركت خود بيان داشتند وبه سوالات استادان پاسخ گفتند.
١٣٩٦/٠٥/٣١ - تعداد نظرات: ٠

برگزاري اردوي تربيتي، فرهنگي ورزشي اساتيد خواهر در منطقه گردشگري آبشار بيشه لرستان

به گزارش دفتر هم‌اندیشی استادان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامي واحد بروجرد، كاروان اساتيد خواهر به اردوي تربيتي ،فرهنگي ورزشي در منطقه گردشگري آبشار بيشه لرستان ويژه اساتيد خواهر و فرزندانشان كه به ميزباني سازمان بسيج اساتيد لرستان و مشاركت اساتيد مركز هم‌اندیشی اين واحد دانشگاهي برگزار شد، در مورخه 96/5/22 اعزام گرديد.
١٣٩٦/٠٥/٢٤ - تعداد نظرات: ٠

برگزار جلسه هم‌اندیشی اساتید دانشگاه فرهنگیان و آموزشکده فنی پسران با موضوع نقش تغذیه سالم در زندگی سالم

جلسه هم‌اندیشی اساتید دانشگاه فرهنگیان مشترک با آموزشکده فنی پسران با موضوع نقش تغذیه سالم در زندگی سالم در تاریخ 96/5/22 برگزار شد. در این جلسه حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر حمید نادری به ایراد سخن پرداخت. ایشان نقش تغذیه سالم را بر اساس طب سنتی و اسلامی و با تکیه‌بر احادیث در رسیدن به زندگی سالم تبیین نمودند. همچنین به سؤالات حاضرین پاسخ داده شد.
١٣٩٦/٠٥/٢٣ - تعداد نظرات: ٠

برگزاري «كارگاه سبك زندگي قرآني» براي استادان دانشگاه آزاد واحد قائم شهر

«كارگاه سبك زندگي قرآني» براي استادان دانشگاه آزاد واحد قائم شهر در مورخه 1396/2/5 برگزار گرديد. دکتر ابوالفضل بهرام پور مترجم و مفسر قرآن کریم با حضور درجمع استادان وفرهیختگان واحد قائم شهر در خصوص سبک زندگی قرآنی مطالبی بیان کرد وبا اشاره به آیه الم یعلم بان ا... یری گفت: بزرگترین مشکل یک انسان دراین است که خود را در محضر خداوند بزرگ نمی بیند.
١٣٩٦/٠٥/٢٢ - تعداد نظرات: ٠

اولین جلسه هم اندیشی اساتید دانشکده علوم پایه دانشگاه صنعتی قم با موضوع قانون موسوم به جذب و ارتباط آن با اسلام

اولین جلسه هم اندیشی اختصاصی اساتید دانشکده علوم پایه دانشگاه صنعتی قم در تاریخ ۲۴ تیرماه ۹۶ با صرف صبحانه در سالن جلسات حوزه معاونت دانشجویی فرهنگی برگزار شد. موضوع این جلسه، بحث و تبادل نظر در خصوص قانون موسوم به جذب و ارتباط آن با اسلام بود که با استقبال خوب اساتید دانشکده علوم پایه مواجه شد.
١٣٩٦/٠٥/٢٢ - تعداد نظرات: ٠

برگزاري نشست هم‌اندیشی تخصصی اساتید بسیجی استان و مسئولين جهاد کشاورزی استان ایلام با موضوع ظرفیت‌ها و فرصت‌های کشاورزی استان ایلام

نشست هم‌اندیشی تخصصی اساتید بسیجی استان با حضور مدیر کل و معاونین سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام با موضوع ظرفیت‌ها و فرصت‌های کشاورزی استان ایلام با همکاری مرکز هم‌اندیشی اساتید دانشگاه آزاد ایلام و بسیج اساتید استان ایلام، در تاریخ 17 مرداد 1396 در سالن جلسات دانشگاه آزاد برگزار شد.
١٣٩٦/٠٥/٢١ - تعداد نظرات: ٠

بازديد از اردوي جهادي دانشجويان و تقدير از ايشان توسط اساتيد دانشگاه آزاد اسلامي واحد بروجرد

به گزارش دفتر هم‌اندیشی اساتيد دانشگاه آزاد اسلامي واحد بروجرد، جمعي از اساتيد و مسئول هم‌اندیشی در مورخه 96/5/18 از اردوهای جهادي دانشجويان شهرستان بروجرد در منطقه آبسرده بروجرد بازديد نمودند و ضمن حضور در جمع دانشجويان بسيجي اعزامي به اين مراكز ضمن عرض تشكر و قدرداني از همت و تلاش حاضرين در اردوها بر ضرورت خدمت به مردم و تحمل سختی‌ها آن مطالبي را بيان نمودند.
١٣٩٦/٠٥/٢١ - تعداد نظرات: ٠

برگزاری اردوی فرهنگی -تفریحی اساتید دانشگاه علوم پزشکی ارومیه به مقصد آبشار لاتون

اردوی فرهنگی -تفریحی به مقصد آبشار لاتون در مورخه 14 مرداد ماه سال 1395 مخصوص اساتید شرکت کننده در طرح ضیافت اساتید دانشگاه علوم پزشکی ارومیه برگزار شد.
١٣٩٦/٠٥/١٨ - تعداد نظرات: ٠

برگزاری نشست علمی بررسی و پاسخ به شبهات ویژه هیئت‌علمی دانشگاه محقق اردبیلی

به گزارش دفتر هم‌اندیشی استادان دانشگاه، نشست علمی «بررسی و پاسخ به شبهات» ویژه اعضای هیئت‌علمی در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد. این نشست که با حضور دکتر سید رضا مؤدب، استاد دانشگاه قم در محل سالن اجتماعات «بصیرت» این دانشگاه برگزار شد.
١٣٩٦/٠٥/١٨ - تعداد نظرات: ٠

برگزاري هم‌اندیشی استادان دانشگاه آزاد اسلامی کازرون با عنوان «راه‌کارهای ارتباط دانشگاه با صنعت»

دفتر هم‌اندیشی و بسیج اساتید و معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی کازرون در مردادماه جاری به‌منظور تبادل‌نظر وآشنایی با دیدگاه اهالی صنعت اقدام به برگزاری نشست هم‌اندیشی با موضوع راه‌کارهای ارتباط دانشگاه با صنعت با حضور دبیر هم‌اندیشی دانشگاه جناب آقای دکتر علی‌اکبر عارف واستادان و مسئولین نیروگاه سیکل ترکیبی کازرون نمود.
١٣٩٦/٠٥/١٨ - تعداد نظرات: ٠

برگزاري اردوي تفریحی- فرهنگي اساتید مركز تربيت معلم بحرالعلوم

جمعی از اساتید دانشگاه تربيت معلم بحرالعلوم، در تاریخ 96/5/4 در اردوی یک روزه فرهنگی از ساعت 8 صبح تا 18 عصر در اردوگاه تفریحی اورگان شرکت نمودند. در این برنامه دکتر بسیج پیرامون مباحث تعلیم و تربیت کارگاه آموزشی برگزار نمودند.
١٣٩٦/٠٥/١٥ - تعداد نظرات: ٠

گزارش جلسه هم‌اندیشی اساتید دانشگاه صنعتی شیراز با موضوع الزامات حفظ استقلال نظام آموزشی

جلسه هم‌اندیشی اساتيد دانشگاه صنعتي شيراز در تاريخ 96/3/29 با موضوع الزامات حفظ استقلال نظام آموزشی با حضور حجت‌الاسلام دکتر غلامی عضو هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد.
١٣٩٦/٠٥/٠٩ - تعداد نظرات: ٠

کارگاه شاخصه های عرفان اسلامی از منظر امام خمینی(ره) در واحد دماوند برگزار شد

به همت دفتر هم‌اندیشی واحد قائم‌شهر و همکاری نهاد نمایندگی دانشگاه آزاد اسلامی مازندران و هماهنگی واحد دماوند تعداد 40 استاد منتخب دانشگاه‌های آزاد اسلامی مازندران با تدریس حجت‌الاسلام دکتر ابراهیمیان رئیس واحد قائم‌شهر و حجت‌الاسلام دکتر حسینی مسئول نهاد نمایندگی آزاد اسلامی مازندران ،کارگاه یک‌روزه شاخصه‌های عرفان اسلامی از منظر امام خمینی(ره) را در سالن همایش ساختمان شماره یک واحد دماوند در تاریخ 5 مرداد 96 برگزار نمودند.
١٣٩٦/٠٥/٠٨ - تعداد نظرات: ٠

ديدار اساتید منتخب آزاد اسلامی استان مازندران با حضرت آیت الله جوادی آملی برای پنجمین سال متوالی

به همت دفتر هم اندیشی واحد قائم شهر و همکاری نهاد نمایندگی آزاد اسلامی استان مازندران و واحد دماوند تعداد 37 نفر از اساتید منتخب آزاد اسلامی استان مازندران برای پنجمین سال متوالی به اتفاق رئیس واحد و مسئول نهاد با حضرت آیت الله جوادی آملی دیدار کردند. حضار علاوه بر اقامه نماز جماعت ظهر و عصر به مدت نیم ساعت از فرمایشات حضرت آقا استفاده کردندو طی مسیر تا منزل سوالات خود را از معظم له پرسیدند.
١٣٩٦/٠٥/٠٨ - تعداد نظرات: ٠

برگزاري جلسه آزاداندیشی با موضوع اقتصاد مقاومتی در دانشگاه فرهنگیان سمنان

این نشست در راستای نامگذاری سال 95 که توسط مقام معظم رهبری به نام سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل نامیده شد با حضور اساتید پردیس های دانشگاه فرهنگیان در سمنان و استاد مدعو جناب آقای دکتر رحمان سعادت عضو هیات علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه سمنان در پردیس شهید رجایی سمنان برگزار گردید.
١٣٩٦/٠٥/٠٨ - تعداد نظرات: ٠

برگزاري جلسه آزاداندیشی با موضوع منشاء حیات از منظر علم و دین به همت دفتر هم‌اندیشی واحد قائم‌شهر

به همت دفتر هم‌اندیشی واحد قائم‌شهر با همکاری حوزه معاونت فرهنگی و حوزه معاونت پژوهشی تعداد 50 نفر از اعضای هیئت علمی واحد قائم‌شهر به مدت 6 ساعت در تاریخ 96/5/1 در سالن همایش ساختمان ولایت آزاداندیشی با موضوع منشاء حیات از منظر علم و دین را برگزار نمودند. تدریس این آزاداندیشی بر عهده پروفسور نعمت زاده عضو هیئت‌علمی تمام‌وقت دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی ساری و نیز دکتر خان بابایی عضو هیئت علمی واحد قائم‌شهر با همکاری گروه زیست‌شناسی بوده است.
١٣٩٦/٠٥/٠٧ - تعداد نظرات: ٠

برگزاري کارگاه آموزشی ویژگی استاد نمونه از منظر امام علی عليه السلام براي استادان دانشگاه آزاد قائمشهر

کارگاه آموزشی ویژگی استاد نمونه از منظر امام علی عليه السلام با حضور دکتر سید حسن ابراهیمیان، در تاريخ 96/5/2 براي استادان دانشگاه آزاد قائمشهر، برگزار شد. سید حسین ابراهیمیان در کارگاه آموزشی ویژگی استاد نمونه از منظر امام علی عليه السلام گفت: «استادی نمونه و موفق است که همواره در طلب علم و ابلاغ آن باشد و هر روز اشتیاقش در علم اندوزی بیشتر شود.»
١٣٩٦/٠٥/٠٧ - تعداد نظرات: ٠

«واکاوی جریان نفوذ در کلام رهبری»؛ عنوان نشست هم انديشي استادان دانشگاه آزاد بروجرد

نشست هم‌اندیشی استادان دانشگاه آزاد بروجرد، با عنوان «واکاوی جریان نفوذ در کلام رهبری» در مورخه 96/4/31 در دانشکده پرستاری و مامایی اين دانشگاه برگزار شد. در ابتدای این جلسه مروری بر جلسات گذشته صورت گرفت و بحث نفوذ فردی و جریانی مورد بررسی اجمالی قرار گرفت. همچنین در ادامه به تعابیر مصداقی نفوذ در باورها، نگاه ها و سبک زندگی فردی با ذکر مصادیق پرداخته شد. سپس به واکاوی جامع هدف مورد نظر آماج نفوذ به مسئله نفوذ در دستگاه های تصمیم گیر وتصمیم ساز و جهت دهی به این مراکز مطالبی ارائه گردید.
١٣٩٦/٠٥/٠٧ - تعداد نظرات: ٠

برگزاري مسابقه تفسیر سوره حمد با حضور اعضا هیأت علمی و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام

مسابقه تفسیر سوره حمد با حضور اعضا هیأت علمی و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام توسط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان ایلام در 26 تیرماه 1396 در دانشگاه آزاد ایلام با همکاری دبیرخانه هم اندیشی اساتید و معاونت فرهنگی دانشگاه برگزار گردید.
١٣٩٦/٠٤/٣١ - تعداد نظرات: ٠

برگزاري نشست علمي استادن دانشگاه محقق اردبيلي با عنوان «فرهنگ امت اسلامي» به مناسبت سالگرد شهادت دكتر چمران

به گزارش دفتر هم انديشي استادن دانشگاه محقق اردبيلي، دكتر امين فتحي دبير هم انديشي استادان دانشگاه محقق اردبيلي در نشست علمي «فرهنگ امت اسلامي» كه به مناسبت سالگرد شهادت دكتر چمران در تاريخ 1396/3/30 برگزار شد، تصريح كرد: بدون شك فرهنگ، مهمترين وجه انقلاب اسلامي است. وجهه فرهنگي انقلاب اسلامي در مقابل فرهنگ وارداتي غرب ايستاد و چهره حقيقي آن را كه نتيجه اي جز دور شدن انسان ها از ارزش هاي انساني نداشته است، آشكار ساخت.
١٣٩٦/٠٤/٣١ - تعداد نظرات: ٠

برگزاري دهمین جلسه هم اندیشی اساتید دانشگاه شاهد با موضوع «انسان از آغاز تا انجام»

به همت مرکز هم اندیشی اساتید دانشگاه شاهد و در ادامه سلسله مباحث معرفت افزایی با موضوع «انسان از آغاز تا انجام»، دهمین جلسه هم اندیشی اساتید دانشگاه تحت عنوان انسان شناسی و بحث های مربوط به انسان بعد از دنیا، در روز سه شنبه مورخ 13 تیر 1396 از ساعت 16 الی 18:30 در سالن جلسات ساختمان مراکز تحقیقاتی دانشگاه شاهد با حضور 35 نفر از اساتید و اعضای هیات علمی گروه های پزشکی و غیر پزشکی، توسط جناب آقای دکترمرادی مدیرمحترم گروه فلسفه اسلامی دانشگاه برگزار گرديد.
١٣٩٦/٠٤/٢٤ - تعداد نظرات: ٠

نشست مشورتی اساتید منتخب انقلابی دانشگاه آزاد اسلامي ايلام با رییس بسیج اساتید استان

با همکاری دفتر هم اندیشی اساتید دانشگاههای آزاد اسلامي استان ايلام و میزبانی بسیج اساتید استان نشست مشورتی اساتید منتخب با موضوع تشکیل کارگروههای تخصصی اساتید با مدیران ارشد استان در جهت رونق اقتصاد و اشتغال استان در ساختمان بسیج اساتید استان در تاریخ 13 تیر 96 برگزار شد.
١٣٩٦/٠٤/٢١ - تعداد نظرات: ٠

بیانیه کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس

کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس بیانیه اي بدين شرح صادر نمود:
١٣٩٦/٠٤/٢١ - تعداد نظرات: ٠

«انقلاب اسلامی ایران و تأثیرات آن بر جهان اسلام؛ فرصت ها و چالش ها»؛ عنوان نشست هم اندیشی استادان دانشگاه ها و فرهنگیان استان کردستان

نشست هم اندیشی استادان دانشگاه ها و فرهنگیان استان کردستان با موضوع «انقلاب اسلامی مردم ایران و تأثیرات آن بر جهان اسلام؛ فرصت ها و چالش ها» در حضور نماینده محترم ولی فقیه در استان و به دعوت و مدیریت واحد سنندج برگزار شد.
١٣٩٦/٠٤/٢١ - تعداد نظرات: ٠

برگزاری جشن تکلیف فرزندان «روزه اولی» اساتيد در دانشگاه آزاد بروجرد

جشن تکلیف فرزندان «روزه اولی» اساتید با حضور ریاست و معاونین دانشگاه و به همراه خانواده اساتید، در تاريخ 96/3/30 در سالن اجتماعات _ دانشکده سماء به همراه مراسم افطاری در ماه مبارک رمضان برگزار گرديد.
١٣٩٦/٠٤/٢١ - تعداد نظرات: ٠

برگزاري جلسات روخوانی و تفسیر قرآن كريم در هيئت استادان مركز تربيت معلم بحرالعلوم

جلسات روخوانی و تفسیر قرآن كريم در هيئت استادان مركز تربيت معلم بحرالعلوم در تاريخ هاي 28 و 30 خرداد ماه در منزل دو نفر از اساتيد اين مركز برگزار گرديد.
١٣٩٦/٠٤/٢١ - تعداد نظرات: ٠

برگزاري نشست هم اندیشی اساتید، دانشجویان، دست اندرکاران شرکت های دانش بنیان و فعالان عرصه تولید در دانشگاه آزاد اسلامي واحد ايلام

نشست هم اندیشی با حضوراساتید، دانشجویان، دست اندر کاران جوان شرکت های دانش بنیان و فعالان عرصه تولید و اشتغال در دانشگاه آزاد اسلامي واحد ايلام با موضوع امام ره، دانشگاهیان، جوانان، تولید علم و اشتغال دانش بنیان در تاریخ 26 خرداد 96 در سالن جلسات دانشگاه با همکاری دفتر هم اندیشی و معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه برگزار گردید.
١٣٩٦/٠٤/٢١ - تعداد نظرات: ٠

برگزاري کارگاه فرهنگی و اجتماعی زندگی به سبک دین در دانشگاه علوم پزشکی ارومیه

کارگاه فرهنگی و اجتماعی زندگی به سبک دین، در تاریخ 25 خرداد ماه سال 96 در سالن EDC ستاد دانشگاه علوم پزشکی ارومیه و با حضور اساتید شرکت کننده در دوره های ضیافت اندیشه اساتید برگزار شد. در این کارگاه 4 ساعته کارشناس مدعو به اهمیت خانواده و نحوه ارتباط اعضا خانواده به ارائه مطالب پرداختند.
١٣٩٦/٠٤/٢١ - تعداد نظرات: ٠

برگزاري جلسات هیات قرآن و عترت استادان دانشگاه گلستان به مناسبت زاد روز کریم اهل بیت آقا امام حسن مجتبی(ع)

در ماه ضیافت الهی و ماه عبادت و بندگی خدا و به میمنت زاد روز کریم اهل بیت آقا امام حسن مجتبی عليه السلام هیات قرآن و عترت استادان دانشگاه گلستان محفل انس با قرآن و عترت استادان دانشگاه گلستان محفل انس با قرآن در تاریخ 96/3/21 برگزار نمود.
١٣٩٦/٠٤/٢١ - تعداد نظرات: ٠

فقه پویا و ضرورت های جامعه امروزی در پرتو اندیشه امام خمینی(ره)؛ عنوان نشست هم اندیشی استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد

در ایام رحلت جانسوز بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) نشست هم اندیشی اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد برگزار شد. در این نشست که با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید علی طاهری خرم آباد بعنوان استاد میهمان و دکتر سید ابراهیم موسوی از اعضای هیئت علمی واحد خرم آباد، در سالن جلسات ساختمان اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد برگزار شد به بحث و تبادل نظر پیرامون موضوع فقه پویا و ضرورت های جامعه امروزی در پرتو اندیشه حضرت امام پرداخته شد.
١٣٩٦/٠٤/٢١ - تعداد نظرات: ٠

«راهکارهای شاد و سالم زیستن»، موضوع جلسه هم اندیشی اعضای هیأت علمی دانشکده پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشكي شيراز

جلسه هم اندیشی اعضای هیأت علمی دانشکده پیراپزشکی با حضور حجت الاسلام مهدی فاطمی راد متخصص و مشاور خانواده با عنوان اصلاح شیوه های زندگی ”راهکارهای شاد و سالم زیستن” روز چهارشنبه 96/3/17 به مدت 2 ساعت در دانشکده پیراپزشکی برگزار گردید. در این جلسه مدرس و اساتید به هم اندیشی مطالب مطروحه پرداختند.
١٣٩٦/٠٤/٢١ - تعداد نظرات: ٠

برگزاري جلسه ادواری هیأت مذهبی استادان دانشگاه حکیم سبزواری با موضوع تلاوت و تفسیر قرآن كريم

جلسه ادواری هیأت مذهبی استادان دانشگاه حکیم سبزواری در روز شنبه مورخ 96/3/13 همراه با ضیافت افطار در منزل دکتر امین کوشکی استادیار گروه علوم سیاسی دانشگاه با حضور 22 تن از اعضای هیأت علمی دانشگاه به اتفاق اعضای خانواده برگزار گردید. در این جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آقای دکتر سید ابوالفضل موسوی به تفسیر آیات مذکور پرداختند.
١٣٩٦/٠٤/٢١ - تعداد نظرات: ٠

شرکت تیم والیبال اساتید دانشگاه آزاد اسلامی ایلام در جام رمضان استان

به مناسبت ماه مبارک رمضان یک دوره مسابقه قهرمانی والیبال استان با همکاری دبیرخانه هم اندیشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد استان ایلام و میزبانی هیأت والیبال استان در سالن شهدای قلاویزان سپاه برگزار گردید.
١٣٩٦/٠٤/٢١ - تعداد نظرات: ٠

نشست بررسي آيين نامه جديد ارتقاء ويژه اساتيد دانشگاه لرستان

اين نشست در روز شنبه مورخ 96/03/13 در سالن كنفرانس دانشكده اقتصاد با حضور جمعي از اساتيد متقاضي در اين نشست با حضور دكتر محمد زاده دبير هم انديشي اساتيد دانشگاه و نيز دكتر رشيديان معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي دانشگاه برگزار گرديد.
١٣٩٦/٠٤/٢١ - تعداد نظرات: ٠

گزارش نشست هم انديشي اساتيد دانشگاه آزاد تفرش به مناسبت سالگرد ارتحال امام خميني(ره)

در تاريخ 96/03/11 شب جمعه با حضور 11 نفر از اساتيد مراسمي با موضوع بيست و هشتمين سالگرد ارتحال بنيانگذار جمهوري اسلامي در نمازخانه استادسرا دانشگاه آزاد تفرش برگزار گرديد.
١٣٩٦/٠٤/٢١ - تعداد نظرات: ٠

ديدار استادان دانشگاه آزاد اسلامي محلات با مادر شهيدان مهدي و احمدولئي به مناسبت آزاد سازي خرمشهر

به مناسبت آزاد سازي خرمشهر، ديدار با مادر شهيدان مهدي و احمدولئي با حضور رييس، معاون فرهنگي دانشجويي، رييس دفتر فرهنگ، مسئول روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي و مسئول بسيج دانشجويي شهرستان و يك نفر از عزيزان سپاه محلات برگزار گرديد. باستحضار مي رساند، به منظور رعايت حال خانواده معظم شهدا، معمولا با تعداد محدود حضورشان ميرسند.
١٣٩٦/٠٤/٢١ - تعداد نظرات: ٠

جلسه هم اندیشی اساتید دانشگاه پیام نور استان آذربایجانشرقی با موضوع «اخلاق در سیره سیاسی امام خمینی(ره)»

جلسه هم اندیشی اساتید دانشگاه پیام نور استان آذربایجانشرقی با موضوع اخلاق در سیره سیاسی امام خمینی ره با همکاری بسیج اساتید روز چهارشنبه مورخ 96/3/10 با حضور جمعی از اعضای هیات علمی، ریاست و معاونت دانشگاه، مسئول نهاد رهبری و مسئول بسیج اساتید در اتاق جلسات دانشگاه پیام نور تبریز برگزار و حضار به بحث و تبادل نظر در مورد موضوع جلسه پرداختند.
١٣٩٦/٠٤/٢١ - تعداد نظرات: ٠

برگزاری جلسه هشتم هیئت علمدار کربلا اساتید و کارکنان دانشگاه پیام نور استان آذربایجانشرقی

هشتمین جلسه هیئت علمدار کربلا ویژه اساتید وکارکنان دانشگاه پیام نور استان آذربایجانشرقی با حضور اساتید و کارکنان و نیز خانواده های محترم آنان روز چهارشنبه دهم خردادماه مصادف با پنجم ماه مبارک رمضان 1438 ه.ق در محل حسینیه دانشگاه پیام نور تبریز برگزار شد.
١٣٩٦/٠٤/٢١ - تعداد نظرات: ٠

برگزاری دوره تخصصی با عنوان «تحلیل جامعه شناختی گزارش ارزش ها، الویت ها و چشم اندازهای جوانان ایرانی» در دانشگاه آزاد گنبد کاووس

دفتر هم اندیشی اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبد کاووس همزمان با ماه مبارک رمضان در راستای جامه عمل پوشاندن به برنامه عملیاتی خود در سال 1396 و در جهت ارتقای سطح توانمندیهای بصیرتی و فرهنگی اساتید اقدام به برگزاری یک دوره تخصصی با عنوان تحلیل جامعه شناختی گزارش ارزش ها، الویت ها و چشم اندازهای جوانان ایرانی با دعوت از سخنران جناب آقای دکتر رضا یازرلو عضو هیات علمی و دبیرهم اندیشی دانشگاه پیام نور نمود.
١٣٩٦/٠٤/٢١ - تعداد نظرات: ٠

تقدير از دست اندركاران اجراي طرح ضيافت انديشه دانشگاه اروميه با توجه به كسب رتبه اول

با توجه به كسب رتبه اول در اجراي طرح ضيافت انديشه به وسيله دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه اروميه در بين دانشگاه هاي تابعه وزارت علوم، طي مراسمي، با حضور تعدادي از اساتيد دانشگاه، از دست اندركاران اجراي اين طرح، در محل دفتر نهاد، تقدير به عمل آمد.
١٣٩٦/٠٤/٢١ - تعداد نظرات: ٠

برگزاري كارگاه آموزش اساتيد واحد آزاد محلات با عنوان «نحوه ارايه يك سمينار خوب انگليسي / فارسي»

كارگاه آموزش اساتيد واحد با عنوان «نحوه ارايه يك سمينار خوب انگليسي / فارسي» در تاريخ 96/3/10 از ساعت 8-12 برگرار گرديد. و از نظر تخصصي مفيد بوده و مورد استقبال قرار گرفت.
١٣٩٦/٠٤/٢٠ - تعداد نظرات: ٠

نشست هم اندیشی استادان دانشگاه آزاد واحد بيرجند با موضوع «ولايت عرفاني»

جلسه با تلاوت آياتي چند از كلام الله مجيد آغاز شد. پس از خير مقدم آقاي دكتر حسني رئيس محترم دانشگاه آزاد اسلامي استان خراسان جنوبي آقاي دكتر رضايي امام جمعه محترم بيرجند به ايراد سخن پرداختند. ايشان ضمن اينكه از نظام ولايت فقيه به عنوان مهم ترين تئوري انقلاب نام بردند، به بيان مراتب كمال پرداخته و عالم ولايي را به عنوان بالاترين مقامي كه انسان به آن مي رسد، معرفي كردند. سپس اساتيد به به بيان سؤالات و نقطه نظرات خود پرداختند. در پايان جلسه با ذكر صلوات پايان يافت.
١٣٩٦/٠٤/٢٠ - تعداد نظرات: ٠

نشست هم اندیشی استادان دانشگاه لرستان با موضوع بررسی سند ۲۰۳۰

چهل و هفتمین نشست هم اندیشی اساتید با موضوع بررسی سند ۲۰۳۰باحضورحجت الاسلام دکتر نقدی از مدرسین طرح ضیافت اساتید، در روز چهارشنبه مورخ 96/3/10 راس ساعت۱۰درسالن کنفرانس دانشکده اقتصاد درمیان جمع کثیری از اساتید دانشگاه های استان وهیئت علمی دانشگاه لرستان برگزارشد.
١٣٩٦/٠٤/٢٠ - تعداد نظرات: ٠

نشست هم انديشي استادان گروه معارف دانشگاه آزاد ايلام با موضوع بررسي نقاط ضعف و قوت در روش تدريس و تاثيرگذاري دروس معارف

نشست هم انديشي استادان گروه معارف دانشگاه آزاد ايلام با موضوع بررسي نقاط ضعف و قوت در روش تدريس و تاثيرگذاري دروس معارف در دانشگاه در سالن جلسات دانشگاه آزاد اسلامي ايلام ، در تاريخ 10 خرداد در سالن جلسات دانشگاه آزاد اسلامي ايلام برگزار شد. در اين نشست مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه آزاد اسلامي استان ايلام ضمن خوش آمد گويي به اساتيد مدعو به نيازهاي مدرس و مخاطب دروس معارف پرداختند. حجت الاسلام مهدي همتي در اين نشست بيان داشتند كه محتواي كتاب به تنهايي براي دانشجو كفايت نمي كند، و بايد اساتيد مطلعه اي فراتر از كتب درس داشته باشند تا بتوانند به نيازهاي جوان با به روز بودن خود پاسخ مناسب بدهند.
١٣٩٦/٠٤/٢٠ - تعداد نظرات: ٠

برگزاري نشست هم انديشي اساتيد با هيات رييسه دانشگاه آزاد ايلام با موضوع مشكلات حال و پيش روي و ارايه راهكارها

نشست هم انديشي اساتيد با هيات رييسه دانشگاه آزاد ايلام با موضوع مشكلات حال و پيش روي دانشگاه و ارايه راهكارها در تاريخ 10 خرداد در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامي ايلام برگزار شد. در اين نشست كه با حضور مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه آزاد اسلامي استان ايلام، رياست و معاونين دانشگاه با حضور اعضاي هيت علمي دانشگاه به مسايل و مشكلات دانشگاه و نقد و بررسي عملكرد مديران صورت گرفت.
١٣٩٦/٠٤/٢٠ - تعداد نظرات: ٠

بررسی ظرفیت های فکری فرهنگی دفاع مقدس در پیشگیری و مقابله با گسترش اندیشه تکفیری؛ در نشست هم انديشي استادان دانشگاه فرهنگیان (مذاهب اسلامی)

نشست هم انديشي استادان دانشگاه فرهنگیان (مذاهب اسلامی ) با عنوان «بررسی ظرفیت های فکری فرهنگی دفاع مقدس در پیشگیری و مقابله با گسترش اندیشه تکفیری» به همت اداره کل امور فرهنگی و با مشارکت دفتر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه مذاهب اسلامی و با همکاری دانشگاه جامع امام حسین عليه السلام، در نهم خردادماه سال جاری در سالن کنفرانس دانشگاه مذاهب اسلامی برگزار گردید.
١٣٩٦/٠٤/٢٠ - تعداد نظرات: ٠

برگزاري چهل و ششمين نشست هم انديشي اساتيد دانشگاه لرستان با موضوع بررسي جريانهاي تكفيري – سلفي معاصر

چهل و ششمين نشست هم انديشي اساتيد دانشگاه لرستان با موضوع بررسي جريانهاي تكفيري – سلفي معاصر در روز سه شنبه مورخ نهم خرداد راس ساعت 18 مصادف با چهارم ماه مبارك رمضان ،با حضور جمعي كثيري از اساتيد شركت كننده در طرح ضيافت،مجريان و اساتيد اين طرح در سالن كنفرانس دانشكده اقتصاد برگزار شد.
١٣٩٦/٠٤/٢٠ - تعداد نظرات: ٠

برگزاري مراسم هفتگي زيارت پر فيض عاشورا با حضور جمعي از اعضاء هيات علمي دانشگاه گنبد كاووس

مراسم هفتگي زيارت پر فيض عاشورا در تاريخ 96/3/8 در مسجد دانشگاه گنبد كاووس برگزار گرديد. اين مراسم كه با حضور جمعي از اعضاء هيات علمي دانشگاه برگزار شد.
١٣٩٦/٠٤/٢٠ - تعداد نظرات: ٠

2 3 صفحه بعدی >>