تصاوير هوايي از زائران در طريق العلماء

نانوفناوری که در سال‌های نه چندان دور در میان مردم ایران و حتی کارشناسان دانشگاهی نیز چندان شناخته شده نبود، حالا به میان خانه‌های مردم آمده و محصولات ایرانی حتی بازار خارجی هم دارد.

به گزارش مشرق، مدتی است که ارتش ترکیه در اقدامی که نقض آشکار قوانین بین المللی محسوب می شود، تمامیت ارضی سوریه را هدف قرار داده و به شمال این کشور حمله کرده است. مقامات ترکیه مدعی هستند که این عملیات را به منظور تأمین امنیت خاک خود انجام می دهند!

شاید ایده ساخت مساکن خوابگاهی یا پانسیونی برای کشورهای غربی که در آن متوسط بعد خانوار کمی بیش از ۲ است و مفاهیمی هم‌چون ازدواج سفید و زندگی مجردی را علی‌الظاهر پذیرفته‌اند، توجیه داشته باشد.

9صفر شهادت عمار یاسر

به نام «خلق» قهرمان، زامبی‌های رجوی مردم را به آتش کشیدند/ مهدویانِ «رد خون» چه تفاوتی با لاتاری دارد؟

در اين مصاحبه با حاج عبدالله درباره مداحي در تهران قديم، ورود حاج مرزوق عرب حائري از کربلا به تهران و تغيير شيوه نوحه‌خواني در هيأت‌هاي اين شهر و همچنين خاطرات او از شاگردي حاج حسن محمدي دولابي هم صحبت کرديم، اما تعقيب و محدوديت مداحان و چارپايه‌خوانان از طرف رژيم پهلوي در آستانه چهلمين سالگرد پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي، بهانه‌اي شد تا با ملاباقر درباره آن روز‌ها بيش‌تر سخن کنيم.