حجت‌الاسلام عباسی، نویسنده کتاب «حضرت معصومه(س) در عصر حضور»، در واکنش به سخنان حجت‌الاسلام انصاری قمی مبنی بر اینکه تاریخ ورود، تولد و وفات حضرت معصومه(س) جعل است، گفت: ایجاد «هفته» و «دهه» برای تکریم اهل بیت(ع) نمادین است و چون در حیطه احکام نیست، بدعت محسوب نمی‌شود.

سازمان گوشت امریکا برای تمیز نگه داشتن گوشت ۱۵ میلیون دلار خرج‌‌‌‌ می‌کند تا این آقا اسپریی برای ایشان بسازد که به گوشت بزنند و مقاوم شود و آن وقت خود او‌‌‌‌ می‌داند که اگر گوشت اسلامی باشد دیگر نیازی به آن همه هزینه نیست اما علاقه به مال دنیا همه آنها را از ابراز حقیقت باز‌‌‌‌ می‌دارد!

به گزارش سرویس دفاع و امنیت مشرق، توسعه شناورهای رزمی چند سالی است که در کشورمان روند صعودی و سریع تری به خود گرفته و ناوهای کلاس موج مثل جماران به عنوان نماد شروع خودکفایی جدی ایران در بحث شناورهای رزمی رسما معرفی و عملیاتی شده اند. در عین حال طرح هایی برای طراحی و ساخت شناورهای سنگین تر برای نیروی دریایی ارتش مطرح است که در جدیدترین اطلاع رسانی ها در این خصوص، امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش از در دستور کار بودن ساخت ناوشکن سنگین در این نیرو خبر داده و گفته "وزن این ناوشکن بین ۵ تا ۷ هزار تُن خواهد بود". هم اکنون سنگین ترین ناوشکن های موجود در نیروی دریایی ارتش، از کلاس موج هستند که وزنی در حدود ۱۳۰۰ تُن دارند.

گروه جهاد و مقاومت مشرق - کتاب «فرمانده در سایه»، مروری بر زندگی و شهادت حاج عماد مغنیه است که مطالبش را وحید خضاب گردآوری و ترجمه کرده و به همت نشر شهید کاظمی منتشر شده است.

سومین کنگره نماز، سلامت روان و نشاط معنوی در دانشکده روانشناسی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.به گزارش حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، سومین کنگره نماز، سلامت روان و نشاط معنوی ۱۲ آذر سال جاری در دانشکده روانشناسی دانشگاه تهران برگزار می‌شود. مهلت ارسال مقالات تا ۲۸ آبان سال جاری است.

فناوري موج چهارم به معناي هوشمندسازي صنايع با استفاده از فناوري‌هايي مانند اينترنت اشيا براي کاهش وابستگي خطوط توليد به دخالت انسان، يکي از راه‌هاي افزايش بهره‌وري اقتصادي است.

پنجمین کنگره بین المللی علوم انسانی اسلامی توسط مرکز پژوهش های علوم انسانی اسلامی صدرا در تاریخ ۲۸ آبان ۱۳۹۸ در شهر تهران برگزار میگردد.