چرا سردار سلیمانی محبوب دلها بود؟

إنّ الّذين آمنوا و عملوا الصّالحات سيجْعل لهم الرّحْمن ودًّا «سوره مریم 96» همانا كسانى كه ايمان آورده و كارهاى شايسته انجام داده‌اند به زودى خداى رحمان براى آنان محبّتى (در دلها) قرار مى‌دهد.

محبت و دلبری بی دلیل نیست؛ تا پاک و خالص نباشی، ایمان و عمل صالح نداشته باشی، در دل دیگران جا نمی گیری.
سردار سلیمانی را همه بچه های انقلاب  از هر سلیقه سیاسی که بودند دوست داشتند؛ زیرا یادگار شهدا و شهید زنده بود و در دلها جا داشت. خبر شهادتش بغض فروخفته در گلوها را با اشک  به ناگاه و بی اختیار جاری کرد؛ چرا که تمام‌ وجودش را وقف خدمت به اسلام و ایران و امنیت مان کرد و یک لحظه آرامش نداشت و از جبهه ای  به جبهه ای دیگر پاسدار امنیت و آب و خاک و عزت و شرف اسلام و ایران بود.
او سودای قدرت نداشت، عاشق شهادت بود و با شجاعت و دلاوری و فداکاری، شخصیتی جاودان برای تاریخ اسلام و ایران شد. او مردی دلاور و عزت بخش برای ما ایرانیان بود.

هیچگاه از خاطره ها محو نخواهد شد. او بود که  غده سرطانی داعش را از منطقه ‌پاک کرد و تمام رویاهای امریکا در تاسیس خاورمیانه جدید را نقش بر آب نمود و امروز خطاب به او می گوییم:

سردار قهرمان، بدرود و راهت ادامه خواهدداشت. حیف بود در بستر بمیری. مزد و پاداش ات را با شهادت که آرزوی مردان بزرگ و الهی است گرفتی.
ما را شفیع باش و این راه را برای ما نیز مسألت کن.
شهادت این عزیز سرفراز، سردار دلها بر همه ایرانیان به ویژه دانشگاهیان تسلیت باد

حجت الاسلام دکتر سید مهدی ساداتی نژاد
رئیس مرکز هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاهی

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم