نشست « آینده آموزش عالی در ایران و ضرورت تحول در آن» برگزار شد.

به همت مرکز هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاه سمنان نشست هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاه سمنان با محوریت آینده آموزش عالی در ایران و ضرورت تحول در آن بصورت مجازی 26 بهمن برگزار گردید.

 

به همت مرکز هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاه سمنان نشست هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاه سمنان با محوریت آینده آموزش عالی در ایران و ضرورت تحول در آن بصورت مجازی در تاریخ 26 بهمن 99 ساعت 18 برگزار گردید.

این نشست با خیرمقدم حجه الاسلام و المسلمین ذوالفقاری لقب مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه سمنان آغاز شد. سپس جناب آقای دکتر قلهکی دبیر محترم هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاه سمنان ضمن اعلام سین برنامه به بیان رزومه اساتید مدعو پرداختند و در ادامه نشست حجه الاسلام و المسلمین جناب دکتر محمد حسن اسلامی اردکانی استاد فلسفه و عضو هیئت علمی دانشگاه ادیان و مذهب مطالبی را پیرامون جایگاه و آینده آموزش عالی در ایران و تشریح موضوع آزادی آکادمیک در ایران و سایر نقاط جهان و لازمه تحول در آموزش عالی و چگونگی تحول در آن ایراد فرمودند.

سپس جناب آقای دکتر مقصود فراستخواه استاد برنامه ریزی توسعه آموزش عالی و عضو هیئت علمی موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی در خصوص تحولاتی که ما را به سمت آینده آموزش عالی    سوق می دهد و لزوم استفاده بهینه از سیستم های هوشمند در آموزش عالی و همچنین فواید استفاده از اینترنت در آموزش عالی مطالبی را بیان نمودند.

در ادامه این نشست اعضای محترم هیئت علمی  به بیان نقطه نظرات خود پرداخته و سوالات خود پیرامون موضوع نشست مطرح و اساتید مدعو به آنها پاسخ دادند.

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *