نشست منطقه ای تبین شیوه نامه نشست های هم اندیشی برگزار شد

نخستین نشست منطقه ای شیوه نامه نشست های هم اندیشی با حضور روسای و دبیران استانی مناطق مازندران ،گلستان،قزوین ،سمنان،و البرز برگزار شد.

 

نخستین نشست منطقه ای شیوه نامه نشست های هم اندیشی  با حضور روسای و دبیران استانی مناطق مازندران ،گلستان،قزوین ،سمنان،و البرز برگزار شد.

به گزارش مرکز هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاهی در این جلسه ابتدا حجت الاسلام و المسلمین محمد نژاد، ریاست مرکز ضمن تاکید بر استفاده از توان استادان در جهت مسایل و مشکلات جامعه خواستار استفاده از ظرفیت روانشناسان و جامعه شناسان در ارتقائ معرفت دینی جامعه شده باتاکید برهدایت نشست ها به سمت حل مسائل کشور پیگیری طرح جایگاه دبیران هم اندیشی را از سیاست های مر کز عنوان نمودند.

در ادامه این جلسه که به صورت وبینار انجام می شد دکتر شیخی دبیر استانی قزوین بر ایجاد کمیته های تخصصی با استانداری استان در راستای حل مشکلات  دستگاه های استانی تاکید نمودند. دکتر ایزدی فر دبیر استانی دانشگاه های سمنان نیز بودجه و امکانات فعلی را در راستای ایجاد تشکیلات برای حل مشکلات کافی ندانسته و خواستار تقویت آن شدند.وآنگاه دبیران و روسای استانی دانشگاه های مازندران ،گلستان ،و البرز گزارشی از فعالیت های مراکز استانی خود ارایه نمودند.

 

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *