نشست «تاثیر کرونا بر نظام آموزشی فرصت یا تهدید» برگزار شد

نشست هم اندیشی تاثیر کرونا بر نظام آموزشی فرصت یا تهدید با حضور مسئولین و اساتید بصورت آنلاین در واحد سوادکوه برگزار گردید.

 کارگاه آموزشی با عنوان تاثیر کرونا بر نظام آموزشی فرصت یا تهدید»

نشست هم اندیشی تاثیر کرونا بر نظام آموزشی فرصت یا تهدید روز یکشنبه مورخ 99/09/16  با حضور مسئولین و اساتید بصورت آنلاین در واحد سوادکوه برگزار گردید.
در این نشست که به همت مسئول محترم نهاد رهبری و دبیر هم اندیشی اساتید واحد سوادکوه تدارک دیده شده بود، پس از تلاوت آیات نورانی کلام وحی، آقای دکتر صاحب احمدی از اساتید و عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه بعنوان مدرس جلسه سخنرانی نمودند.
خلاصه ای از مباحث مطروحه در جلسه
1-    کرونا در مدت کوتاه تبدیل به یک بحران شد و بخشی از نظام آموزشی را تغییر داد.  
2-    ما هنوز وارد دوران پسا کرونا نشده ایم . هنوز زود است در باره پیامدهای آن  به نظام آموزشی گفت و گو کرد.
3-    از دو دیدگاه موضوع قابلیت طرح دارد. اگر از جنبه  تهدید به موضوع  نگاه شود : شکاف های آموزشی نشان می دهد . بحث زیر ساخت های نظام آموزشی. گستره جغرافیایی و ناهماهنگی آموزشی.  بحث آموزش معلمان و استاتید.  تهیه وسایل آموزشی و چالش هایی که برای خانواده ها ایجاد کرد.
4-    از جهت فرصت: ما را با اقتضائات جدید روبرو کرد. در آینده نظام آموزشی را به شکل ترکیبی حضوری و مجازی تبدیل خواهد کرد.  اطلاعات زیادی در رابطه با کمبود های این نظام آموزشی بدست آمده. مسئولیت های جدید به دولت و نظام آموزشی تحمیل کرد.

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *