برگزاری دوره ضیافت اندیشه ویزه اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد های استان فارس به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی شیراز

دوره ضیافت اندیشه ویزه اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد های استان فارس به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی شیراز از 25 تا 28 بهمن ماه 1399 با اجرای 3 کلاس با عناوین زیر برگزار گردید 1- اندیشه سیاسی انقلاب اسلامی سطح 5 - با تدریس جناب آقای دکتر محمد کاظم کاوه پیشقدم 2- اخلاق حرفه ای و عملی سطح 3 - با تدریس جناب حجه الاسلام و المسلمین دکتر حمید محمودیان 3- معرفت شناسی سطح 3 - با تدریس جناب آفای دکتر محمد علی نعمت الهی

دوره ضیافت اندیشه ویزه اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد های استان فارس به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی شیراز از 25 تا 28 بهمن ماه 1399 با اجرای 3 کلاس با عناوین زیر برگزار گردید
1- اندیشه سیاسی انقلاب اسلامی سطح 5 - با تدریس جناب آقای دکتر محمد کاظم کاوه پیشقدم
2- اخلاق حرفه ای و عملی سطح 3 - با تدریس جناب حجه الاسلام و المسلمین دکتر حمید محمودیان
3- معرفت شناسی سطح 3 - با تدریس جناب آفای دکتر محمد علی نعمت الهی

در این دوره ثبت نام از اساتید شرکت کننده ( فراگیران) از 12 بهمن ماه آغاز شد و سپس برای هر یک از کلاسها یک گروه اطلاع رسانی در فضای مجازی تشکیل گردید.
در این گروهها فایل و آدرس اینترنتی صفحه مربوط به سرفصل هر یک از کلاسهای دوره جهت اطلاع و مشاهده فراگیران قرار داده شد.

با هماهنگی صورت گرفته با ستاد کرونای شهرستان و نظر به وضعیت شهرستان شیرازدر روز شنبه 25 بهمن ماه ؛ جلسه افتتاحیه دوره در تاریخ 25 بهمن از ساعت 8 تا 10 به شکل حضوری و در سالن آمفی تاتر دانشکده مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی شیراز برگزار شد.

در این مراسم آقایان دکتر پیشقدم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس و حجه الاسلام و المسلمین دکتر نیکخو مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس به ایراد بیاناتی در خصوص اهمیت برگزاری این دوره جهت اساتید پرداختند و همچنین دکتر محمد علی اخگر دبیر هم اندیشه اساتید واحد شیراز به تشریح شرایط اجرائی و مقررات دوره پرداخت.

سپس جلسه اول کلاس ها از ساعت 10 تا 12 در سه مکان مجزا، به صورت حضوری و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردید. با توجه به شرایط بیماری کرونا در استان فارس و شهرستان شیراز در روزهای بعدی، برگزاری کلاسهای سه روز دیگر از دوره مذکور به شکل مجازی و در بستر سامانه دانان انجام پذیرفت. به این شیوه که کلاسها در روزهای 26 و 27 بهمن در دو نوبت 8 تا 10 صبح و 10 تا 12 صبح برپاشد و کلاس روز 28 بهمن از ساعت 8 تا 11 صبح برگزار گردید.

اختتامیه دوره یاد شده نیز در روز 28 بهمن از ساعت 11 تا 12.30 به شکل مجازی برگزار شد که طی آن رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس ، دبیر هم اندیشی دانشگاه آزاد اسلامی شیراز و اساتید مدرس دوره به ایراد سخنانی پرداخته و در پایان از 6 نفر از فراگیران فعال در کلاسها با اهدای هدایایی تقدیر بعمل آمد. همچنین با توجه به عدم حضور اساتید در روز پایانی و برگزاری مراسم های این روز به شکل مجازی، تمهیدی اندیشیده شد تا نظر سنجی دوره بر روی سامانه نظرسنجی آنلاین به آدرس : Htpps:/survey.porsline.ir/s/exXRoWN قرار گرفته و توسط فراگیران تکمیل گردد، سپس جمع بندی نظر سنجی مربوطه در قالب فایل اکسل آماده و استخراج گردید؛ که نتایج در قالب فایل های پیوست تقدیم می گردد.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *